सपना पुन
सेवा केन्द्र प्रमुख
१. मुक्तिनाथ सदस्य सेवाकेन्द्र (हल्लन चोक, बागलुङ)
PhoneFacebookEmail
पुजा पौडेल
सेवा केन्द्र प्रमुख
२. उधमसिल सदस्य सेवाकेन्द्र (बिहु , बागलुङ)
PhoneFacebookEmail
प्रकाश गौतम
सेवा केन्द्र प्रमुख
३. कल्याणकारी सदस्य सेवाकेन्द्र (अधुवाबारी , बागलुङ)
PhoneFacebookEmail
रिमा भण्डारी
सेवा केन्द्र प्रमुख
४. कल्याणकारी सदस्य सेवाकेन्द्र (गल्कोट , हटिया)
PhoneFacebookEmail
गंगा देवी थापा
सेवा केन्द्र प्रमुख
५. ढोरपाटन सदस्य सेवाकेन्द्र (ढोरपाटन, बुर्तिबाङ्ग )
PhoneFacebookEmail
बाबुराम आचार्य
सेवा केन्द्र प्रमुख
६. जैमिनी सदस्य सेवाकेन्द्र (कुश्मिसेरा, बागलुङ)
PhoneFacebookEmail
यमुना काउचा
सेवा केन्द्र प्रमुख
७. बरेङ्ग सदस्य सेवाकेन्द्र (नयाबजार, बरेङ्ग)
PhoneFacebookEmail
रोजिना बुढाथोकि
सेवा केन्द्र प्रमुख
८. दगा सदस्य सेवाकेन्द्र (बडीगाड, खर्बाङ्ग्)
PhoneFacebookEmail
सुमन डगामी मगर
सेवा केन्द्र प्रमुख
९. नमुना स्वाभिमान सदस्य सेवाकेन्द्र (बडीगाड, भीमगिठे )
PhoneFacebookEmail
हेलिना रोका मगर
सेवा केन्द्र प्रमुख
१०. नवमालिका सदस्य सेवाकेन्द्र (मालिका, बागलुङ)
PhoneFacebookEmail
बिष्णु हरि आचार्य
सेवा केन्द्र प्रमुख
११. अक्षेते सदस्य सेवाकेन्द्र (अक्षेते बजार, काठेखोला )
PhoneFacebookEmail
हरि देवी बुढा मगर
सेवा केन्द्र प्रमुख
१२. निशिखोला सदस्य सेवाकेन्द्र (झिवाखोला, निशिखोला )
PhoneFacebookEmail
रन्जु बस्याल
सेवा केन्द्र प्रमुख
१३. तमानखोला सदस्य सेवाकेन्द्र ( तमानखोला )
PhoneFacebookEmail
प्रेम बहादुर केसी
सेवा केन्द्र प्रमुख
१४. काड़ेंबास सदस्य सेवाकेन्द्र ( काड़ेंबास, गल्कोट )
PhoneFacebookEmail
उषा किसन
सेवा केन्द्र प्रमुख
१५. बेनी सदस्य सेवाकेन्द्र ( बेनी, म्याग्दी )
PhoneFacebookEmail
सचिन छेत्री
सेवा केन्द्र प्रमुख
१६. गुप्तेश्वर सदस्य सेवाकेन्द्र ( कुस्मा, पर्बत )
PhoneFacebookEmail
ज्योति मल्ल
सेवा केन्द्र प्रमुख
१७. अर्जेवा सदस्य सेवाकेन्द्र ( अर्जेवा, जैमिनी )
PhoneFacebookEmail
प्रगति थापा मगर
सेवा केन्द्र प्रमुख
१८. मंगल सदस्य सेवाकेन्द्र ( जैदी )
PhoneFacebookEmail
हेम चन्द्र रेग्मी
सेवा केन्द्र प्रमुख
१९. बलेवा सदस्य सेवाकेन्द्र ( बलेवा, बागलुङ )
PhoneFacebookEmail
संगिता गौतम
सेवा केन्द्र प्रमुख
२०. तिरुपति सदस्य सेवाकेन्द्र ( तिरुपति, बागलुङ )
PhoneFacebookEmail
वर्षा थापा
सेवा केन्द्र प्रमुख
२१. मुलपानी सदस्य सेवाकेन्द्र (मुलपानी, बागलुङ )
PhoneFacebookEmail
यम कुमारी बिक
सेवा केन्द्र प्रमुख
२२. तंग्राम सदस्य सेवाकेन्द्र ( तंग्राम, काठेखोला )
PhoneFacebookEmail
सन्तोष लामिछाने
सेवा केन्द्र प्रमुख
२३. बगैचा सदस्य सेवाकेन्द्र ( पाङ्ग, पर्बत )
PhoneFacebookEmail
मिना लामीछाने
सेवा केन्द्र प्रमुख
२४. पञ्चकोशी सदस्य सेवाकेन्द्र (मोदी ०६ पर्वत)
PhoneFacebookEmail
बद्री प्रसाद पौडेल
सेवा केन्द्र प्रमुख
२५. जलजला सदस्य सेवाकेन्द्र (मोहनचोक पर्वत)
PhoneFacebookEmail
मेनु